اخبار

از روز جهان محصلان تجلیل شد

  • بازدید:346
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:2019-11-17
}


طی محفلی از روز جهانی محصلان در پوهنتون رابعه بلخی تجلیل شد؛

در این محفل که در تالار اجتماعات دانشگاه برگزار گردیده بود، محترم محمد ظاهر زارع معاون علمی پوهنتون رابعه بلخی راجع پس منظر تاریخی روز جهانی محصلان، مسولیت های عمده یک محصل، و تغییر تعریف از سواد و با سواد به طور مفصل صحبت کرد. محترم عبدالواحد حکیمی ریس پوهنحی حقوق وعلوم سیاسی از سخنرانان دیگری این محفل بود که راجع به عنوان جلسه صحبت های همه جانبه داشت.  علاوه بر سخنرانی خوانش مقالات، دکلمه شعر و اجرای سرود نیز شامل اجندای این برنامه بود. در ختم محفل از محصلان ممتاز پوهنتون نیز با اهدای لوح تقدیر نکوداشت بعمل امد.


Lights

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ

تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ روز پنجشنبه ـ ۱۹ دلو ۱۴۰۲ به امضا رسید.

Lights

کسب مقام دوم در «مسابقات محاکم تمثیلی» توسط تیم  پوهنتون رابعه بلخی

در پایان این دوره، مسابقات محاکم تمثیلی بین شش پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی خصوصی مرکز از جمله پوهنتون رابعه بلخی، پوهنتون خاتم النبیین، موسسه تحصیلات عالی استقلال، موسسه تحصیلات عالی ابوریحان، موسسه تحصیلات عالی خورشید و موسسه تحصیلات عالی پیام برگزار گردیده بود که تیم رابعه بلخی مقام دوم را به دست آورد.

Lights

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و فابریکه تولید ادویه فارما هیلت

رئیس پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و نماینده ارشد فابریکه تولید ادویه فارما هیلت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

Lights

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی برگزار شد

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی با حضور هیئت رهبری پوهنتون رابعه بلخی و هیئت نظارت وزارت محترم تحصیلات عالی امروز (پنجشنبه - ۲۶ اسد ۱۴۰۲) برگزار گردید.

به اشتراک گذاری